пʼятницю, 3 листопада 2017 р.

2 листопада 2017 року відбулася перша інтелектуальна гра сезону 2017/2018 року "Інтелектуальна ліга"Актульним для вчителів  залишається питання якісної підготовки учнів до ЗНО. У контексті даної проблеми з ініціативи методиста методичного кабінету  та за підтримки адміністрації Новоархангельського НВО №2 на базі БДЮТ Новоархангельського НВО №2 у рамках семінару вчителів РМО суспільствознавчих дисциплін було проведено Першу  інтелектуальну гру "Інтелектуальна ліга"  серед учнів 10 - 11 класів Новоархангельського освітнього округу з навчального предмету ІСТОРІЯ УКРАЇНИ. 

Авторм гри є педагог-новатор з Олександрійщини, вчитель історії Коломієць Сергій, який люб'язно надав авторське право на проведення заходу на території регіону. (ЩО ТАКЕ "ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ЛІГА?")  Перша гра  відбулася в дружній, теплій атмосфері. 7 команд району презентували свої знання з історії


                                                      Учасники та журі  під час гри. 

Вручення нагород

Переможцями стали: І місце - команда Підвисоцької ЗШ І-ІІІ ступенів (вчитель історії Кульчицька Н.М.), ІІ місце - Новоархангельська ЗШ І-ІІІ ступенів (вчитель історії Молошник Л.М.), ІІІ місце - Новоархангельський НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" (вчитель історії Коваленко О.Ю.)
.Вітаємо переможців, сподіваємося на гарний результат у весняному сезоні всіх команд інтелектуальної ліги.                                     

                                     Матеріал підготувала КОВАЛЕНКО О.Ю

Немає коментарів:

Дописати коментар